Deniss Čalovskis ir uztaisījis sociālo nekomerciālo projektu

23 aprīlis 2014

Deniss Čalovskis ir izveidojis sociālo nekormeciālo projektu stopbedres.lv, kas palīdz ātri un efektīvi nodrošināt komunikāciju starp sabiedrību un valsts institūcijām.

 

Stopbedres.lv ir aplikācija, ar kuru Latvijas iedzīvotāji var paziņot pašvaldībai par problēmām, kuras sastop ikdienā. Šādi, ieraugot bojājumu uz ceļa, to var nofotogrāfēt, augšupielādēt portālā stopbedres.lv, norādot tā atrašanās vietu, un ziņojums tiks automātiski aizsūtīts Rīgas domei, lai pašvaldība to spētu novērtēt un likvidēt.

 

Savukārt, Rīgas domes pienākums ir apskatīt Jūsu paziņojumu, likvidēt problēmu un demonstrēt izlaboto defektu ar fotogrāfijas palīdzību portālā stopbedres

 

Projekta mērķis ir uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, savlaicīgi likvidējot dažāda veida problēmas.

 

«Es esmu gatavs palīdzēt cilvēkiem un būt noderīgs mūsu sabiedrībai. Projekts stopbedres.lv ir pirmais solis! Mūsu valstī ir daudz problēmu, bet ne visas problēmas tiek atrisinātas un dažādu problēmu atrisinājumu sabiedrība neredz. Ne vienmēr cilvēkiem ir iespēja savlaicīgi paziņot par kādu problēmu, lai pašvaldīta to varētu savlaicīgi atrisināt. Šobrīd viena no aktuālākajām problēmām – bedres uz ceļiem. Atrisinot šo problēmu, es vēlētos sākt risinātas citas problēmas, piemēram, atkritumi, bērnu laukumi, apgaismojums u.t.t.», - saka projekta autors Deniss Čalovskis.

 

Jāatzīmē, ka iepriekš projekta autors pēc atbalsta ir vērsies pie Rīgas domes un Rīdas domes Satiksmes departamenta, kur ir saņēmis mutisku atbalstu. Savukārt, no Satiksmes ministrijas nav saņēmis atbildi uz vēstuli, lūdzot atbalstu. 

 

Jāpiebilst, ka agrāk raidījumā Rīta Panorāma LTV kanālā (26.02.2014) Latvijas valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange atklāti paziņoja, ka šobrīd gandrīz 50% no ceļiem stāvoklis ir kritisks. Tajā pašā laikā Rīgas domes Satiksmes departaments  katru gadu aicina ziņot par jaunām bedrēm un bojājumiem. 


Atgriezties pie saraksta

Mūs atbalstīja:
Par mums runā: